Ogłoszenie o naborze na stanowisko młodszego asystenta / asystenta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 września 2019

Ogłoszenie o naborze na stanowisko młodszego asystenta / asystenta

Rodzaj umowy:  umowa o pracę

Miejsce pracy:  Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie

Wymagania: wykształcenie wyższe mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, mile widziane dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, znajomość ustaw: m. in. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Kodeks Postępowania Administracyjnego, o działalności leczniczej, korzystanie z pełni praw publicznych, znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, sumienność, odpowiedzialność i rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do celów zatrudnienia na stanowisku młodszego asystenta/asystenta – zgodnie z załączonym formularzem.

Obowiązki: nadzór sanitarno-epidemiologiczny na granicy państwa ze szczególnym uwzględnieniem działań mających na celu zapobieganie występowania masowych zachorowań na choroby zakaźne oraz działania         w przypadku ataku bioterrorystycznego; nadzór nad stanem sanitarno-porządkowym obiektów użyteczności publicznej na lotniczych przejściach granicznych; nadzór sanitarno-epidemiologiczny nad ruchem pasażerskim na lotniczych przejściach granicznych; uczestnictwo w akcjach sanitarnych ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji kryzysowych; pełnienie 12 godzinnych dyżurów w obszarze lotniczych przejść granicznych.

Oferujemy: pracę na pełny etat w równoważnym systemie czasu pracy, wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia.

 Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania prosimy o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do celów zatrudnienia na stanowisku młodszego asystenta/asystenta – zgodnie z załączonym formularzem, na adres e-mail: kadry@gssewarszawa.pl lub pocztą na adres: Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 49, 02-146 Warszawa z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy”.

Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Formularz RODO

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
Data utworzenia:2019-09-06
Data publikacji:2019-09-06
Osoba sporządzająca dokument:Dorota Polanowska
Osoba wprowadzająca dokument:Adam Bober
Liczba odwiedzin:397