Ogłoszenie o naborze na stanowisko asystenta (uwaga - ogłoszenie nieaktualne)

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 lipca 2019

Ogłoszenie o naborze na stanowisko asystenta

Rodzaj umowy:  umowa o pracę

Miejsce pracy:  Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie

Wymagania: wykształcenie wyższe mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, mile widziane dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, znajomość ustaw: m. in. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Kodeks Postępowania Administracyjnego i przepisów z zakresu higieny pracy, korzystanie z pełni praw publicznych, znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, sumienność i dokładność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zgoda na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do celów zatrudnienia na stanowisku asystenta – zgodnie z załączonym formularzem.

Obowiązki: nadzór nad warunkami higieny pracy w zakładach pracy, prowadzenie postępowania administracyjnego w związku z podejrzeniem choroby zawodowej, uczestniczenie w akcjach sanitarnych ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji kryzysowych, sprawowanie kontroli sanitarnej na granicy państwa ze szczególnym uwzględnieniem działań mających na celu zapobieganie występowania masowych zachorowań na choroby zakaźne; pełnienie 12 godzinnych dyżurów w obszarze przejścia granicznego.

Oferujemy: pracę na pełen etat w równoważnym systemie czasu pracy, wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania prosimy o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do celów zatrudnienia na stanowisku asystenta – zgodnie z załączonym formularzem, na adres e-mail: kadry@gssewarszawa.pl lub pocztą na adres:
Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie, ul. 17 Stycznia 49, 02-146 Warszawa z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy”.

Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Formularz RODO

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:GSSE w Warszawie
Data utworzenia:2019-07-10
Data publikacji:2019-07-10
Osoba sporządzająca dokument:Justyna Kowalczyk
Osoba wprowadzająca dokument:Adam Bober
Liczba odwiedzin:401